Соцопитування: стало відомо, скільки українців підтримують поточний рівень мобілізації

Мaйжe кoжeн трeтій укрaїнeць (32%) oцінює нинішній рівeнь мoбілізaції в Укрaїні як oптимaльний, кoжeн чeтвeртий (26%) ввaжaє йoгo нaдміру висoким, стільки ж (25%) — нeдoстaтнім, свідчaть рeзультaти oпитувaння, прoвeдeнoгo сoціoлoгічнoю групoю "Рeйтинг" нa зaмoвлeння Центру аналізу та соціологічні дослідження (CISR) Міжнародного республіканського інституту (IRI) з 27 вересня после 1 жовтня.

Результати опитування незначно відрізняються после статтю та в регіональному розрізі, але суттєво — у віковому: молодша вікова категорія (18-29 років) набагато частіше вважає рівень мобілізації надмірним (43%), ніж недостатнім (16%), тоді як старша (60+ років), навпаки, — частіше вважає його недостатнім (40%), ніж надмірним (12% опитаних).

44% опитаних вважають, що новий логика про мобілізацію, який набув чинності у травні, допомагає Україні в боротьбі з РФ, 26% вважають, що пакостничать, а 14% — що жодним чином нате нього не впливає. 16% вагалися з відповіддю.

У регіональному розрізі відповіді для це запитання відрізнялися несуттєво, у статево-віковому — жінки та старші респонденти (50+ років) рідше зазначали, що норма про мобілізацію шкодить у боротьбі з РФ, але частіше вагалися з відповіддю.

Опитування проводилося серед 2000 повнолітніх жителів підконтрольних регіонів України методом телефонних інтерв'ю з використанням компутер'ютера на основі випадкової вибірки мобільних номерів (CATI). Дані опитування зважені по (по грибы) регіональними (область і тип населеного пункту, крім Вінницької, Волинської, Луганської, Рівненської та Хмельницької областей, мол використовували тільки область проживання) і віковими показниками з використанням даних Державної служби статистики України станом бери 1 січня 2022 року.

Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95 маловыгодный перевищує 2,2%. Коефіцієнт досяжності респондентів — 7%.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.